V novém světě - 8 část

28. 05. 2009 | † 21. 08. 2009 | kód autora: 7i6

v novém světě

 

"Zavedu tě na místo, které se ti bude určitě líbit.. Ale nejdřív se musíš převléct.." vedl mě najednou nadšeně k sobě do ateliéru.

Najednou to nebyl ten bezcitný tvor..nejspíš měl radost, že jsem mu tak snadno naletěla..

Když jsme přišli, vybídl mě, ať si z truhly vezmu jaké šaty chci a sám zmizel za dveřmi, kterých jsem si předtím ani nevšimla. Podle zvuku tekoucí vody mi došlo, že je to koupelna.

Seděla jsem na posteli a čekala, až se Neznámý osprchuje. Musela jsem pod sprchu také. Z té latexové kukly jsem byla pěkně zapařená. V tom se otvřely dveře a Neznámý vyšel ven jen s ručníkem kolem pasu. Zůstala jsem na něj zírat a moje oči nenechavě klouzaly po jeho těle. Měl nádhernou postavu – nepřipomínal svaly přeplácanou antickou sochu – jeho tělo bylo pružné, mrštné, dokonalé.

"Radím ti, pohni sebou..a vem si toho na sebe co nejmíň. Tam kam jdeme ti bude horko.." konstatoval a prsty se přehraboval ve svých dlouhých mokrých vlasech.


Poslechla jsem ho, osprchovala se a oblékla jak nejrychleji to šlo. Když jsem se namalovala Neznámý už nervózně popocházel po pokoji jen v plášti, kožených kalhotách s mohutným kovovým přívěskem na holé hrudi. Ještě jsem se stihla zamyslet nad tím, co bych dříve dala za takového přítele, nebo alespoň kamaráda. To by holky čučely, kdyby ho viděly. A ti, co se mi kdysi smáli, by sklapli a se staženými ocasy utekli. V tu chvíli jsem jím byla unešená jako nikdy.

Výtah poskočil, když dojel do přízemí – tentokrát na mě Neznámý počkal. Měl na tváři samolibý spokojený výraz a když jsme vyšli na ulici, vzal mě za ruku. Cítila jsem se jako v jiném svět...

.... S ním jsem byla jeho temná paní a on byl můj dokonalý brakový hrdina. Všechny mé dívčí představy se najednou splnily a teď, když odložil své hrubiánství, byl ještě dokonalejší. Vůbec mě tenkrát nenapadlo, že je to jen jedna jeho tvář.


Dorazili jsme před vysokou budovu obloženou černým mramorem. Název a hluk naznačovali, že jsme před nějakým klubem. Nešli jsme ale hlavním vchodem. Zabočili jsme do postranní uličky, kde před okovanými dveřmi stál kdo jiný než Krysa. V tu chvíli mi nepřišlo divné, že na mě vytřeštil oči, vidouc mě v závěsu z Neznámým.

"Nečum a otevři." zavrčel na něho.

"Promiňte, jistě.." ustoupil Krysa ode dveří a otevřel nám.

Myslím, že ten vítězoslavný pohled, co jsem na něj tenkrát hodila, byla hodně velká chyba..


Sešli jsme po dlouhých schodech dolů. Bylo zřejmé, že podnik, co byl nad námi neměl s tímto nic společného. Tohle bylo ponuré sídlo zatracenců a s mramorem a pozlátkem centra města nemělo nic společného..i když své kouzlo mělo také.

"Vítej v Nocturnu.." konstatoval Neznámý, když jsme prošli pod čenými zaprášenými závěsy a ocitli se v kamenem obložené obrovské mísnosti s velkým barem, boxy a stoly k sezení, tanečním parketem, bazénem přímo v podlaze a především s lidmi, kteří rozhodně jako lidé nevypadali.

Hned jak jsme se objevili, spočinuli na nás pohledy všech přítomných. Cupitala jsem za Neznámého jistými kroky svými malými a vyděšenými a nesměle se dívala na ty monstra kolem.

Do očí mi padlo několik exemplářů. Tak například dívka s pletí bělejší než mramor, bez řas, obočí, nenamalovaná, celá v bílém – jen vlasy (dlouhé téměř po zem – a to seděla na barovce) a oči byly celé černé.

Nestihla jsem ani přemýšlet nad tím, jak divný pocit to musí být, když nosíte takovéto čočky a přihnala se k nám dívka s ohnivými vlasy – kterou jsem už znala. Naklonila se k Neznámému a něco mu horlivě šeptala do ucha. Pak, když skončila, mě sjela neurčitým pohledem a vrátila se na své místo za bar.

Od té chvíle jsem si všimla něčeho, co mi na klidu rozhodně nepřidalo. Všichni, všechny ty podviné bytosti jako z nějakého sci-fi, zírali na mě. Neznámý si toho také všiml, ale nevypadal, že by ho to překvapovalo.

"Proč na mě tak zírají?" šetla jsem k němu.

"Prohlíží si svou novou královnu.." usmál se temně a políbil mi ruku.


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.